درباره نرم افزار آفرین چهارباغ

مجموعه نرم افزار آفرین چهارباغ با هدف ارتقای سطح کیفی کنترل و مدیریت مالی کسب و کار و ارائه راه کارهای ساده و مطلوب در زمینه‌های تولیدی ، صنعتی و اداری و همچنین افزایش بهره‌وری و صرفه جویی هزینه های نیروی انسانی با خودکارسازی سایر فرآیندهای مالی کسب و کار در سال 1397 شروع به فعالیت نموده است.
با عنایت و الطاف خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد بنا داریم گام های مستحمی را در راستا برداریم.

تعهدات مجموعه نرم افزار آفرین چهارباغ

خدماتی که به مشتریان ارائه میدهیم

  • مشاوره و امداد رساني به مشتريان در مكانيزه كردن فرايندهاي كسب وكار از مرحله تحليل تا اجرا و آموزش
  • امدادرساني به مشتريان در امر شفاف سازي جريان مالي وامور مالياتي
  • ارتباط با مشتريان و آگاه سازي از ريز خدمات
  • رعايت اصل صداقت در ارتباط با مشتريان
  • رضايتمندي  مشتري از خدمات ارائه شده
  • پشتيباني و پاسخگويي در اسرع وقت
  • ارائه محصولات و خدمات با کیفیت

در بازار رقابتی امروز برای بقا نيازمند پايبندي به تعهدات خود نسبت به مشتری هستيم .اين مجموعه با همکاری پیشکسوتان و صاحب نظران در مشاغل و حرفه های گوناگون در تعامل مستمر و تنگاتنگی بوده و تلاش می کند تا به طور مستمر راه‌كارهاي ویژه مشاغل مختلف را ارتقاء بخشیده تا کلیه نیازهای تخصصی و عمومی كسب و كار منظور را برآورده سازد و به آساني در اختيار مشتريان قراردهد.

براي اين منظور ما علاوه دو شيوه را در پيش گرفته ايم :

الف ) امكانات پر كاربرد هر كسب و كار بعد از تاييد تيم تحليل و طراحي در صف پياده سازي توسط تيم توسعه قرار ميگيرد و در به روز رساني هاي بعدي پياده شده و در اختيار كليه مشتريان قرار ميگيرد .

ب )سفارشي سازي نرم‌افزار متناسب با نيازهاي مربوط به كسب و كارهاي ويژه

کلیه کاربران محصولات نرم‌افزارآفرين در هر نقطه، می توانند با سرعت ،آخرین امکانات نرم افزار خود را اختيار بگیرند. همچنين پیشنهادات و راهکارها خود را به مجموعه انتقال داده تا پس از تجمیع و بررسی و پالايش در پایان هر فصل، مجموعه این پیشنهادات را در قالب نسخه جدید در اختیار کلیه کاربران قرار می گیرد.

و كلام آخر تلاش ما رسيدن به رضايتمندي مشتري و ارایه بهترین راهکار مهندسی شده جهت مکانیزه و مدیریت هر چه بهتر واحدهای صنفی شما مي‌باشد.