درباره نرم افزار آفرین چهارباغ

درباره نرم افزار آفرین چهارباغ

شرکت نرم افزار آفرین چهارباغ ( ارائه دهنده نرم افزار حسابداری چهارباغ ) با هدف ارتقای سطح کیفی کنترل و مدیریت مالی کسب و کار اقدام به ارائه راهکارهای ساده و مطلوب در زمینه‌های حسابداری تولیدی ، حسابداری صنعتی ، حسابداری بازارگانی، حسابداری پیمانکاری ، حسابداری فروشگاه اینترنتی ، حسابداری طلا و حسابداری فروشگاهی نموده است .

شرکت نرم افزار آفرین چهارباغ در طول سال ها فعالیت خود ، با تکیه بر امکانات گسترده در حوزه های مالی و مالیاتی و همچنین توانایی های فنی ، تکنولوژیک اقدام به شناسایی و رفع نیازهای کسب و کارها و واحدهای صنعتی مختلف نموده است .

نرم افزار حسابداری چهارباغ ابزارهای نوین و پیشرفته‌ای را برای مدیریت مالی صحیح و دقیق هر کسب و کار ، با شیوه ای ساده ، کارآمد و مقرون به صرفه در اختیار مدیران بنگاه ها و صنایع مختلف قرار میدهد تا با استفاده از این توانایی بتوانند هزینه ها را کاهش داده و سودآوری مجموعه‌ی تحت مدیریت و سرپرستی خود را افزایش دهند .

تعهدات مجموعه نرم افزار آفرین چهارباغ

خدماتی که به مشتریان ارائه میدهیم

  • مشاوره و امداد رسانی به مشتريان در مكانيزه كردن فرايندهای كسب وكار از مرحله تحليل تا اجرا و آموزش
  • امدادرسانی به مشتريان در امر شفاف سازی جريان مالی و امور مالياتی
  • ارتباط با مشتريان و آگاه سازي از ريز خدمات
  • رعايت اصل صداقت در ارتباط با مشتريان
  • رضايتمندی  مشتری از خدمات ارائه شده
  • پشتيبانی و پاسخگویی در اسرع وقت
  • ارائه محصولات و خدمات با کیفیت

در بازار رقابتی امروز برای بقا نيازمند پايبندی به تعهدات خود نسبت به مشتری هستيم .اين مجموعه با همکاری پیشکسوتان و صاحب نظران در مشاغل و حرفه های گوناگون در تعامل مستمر و تنگاتنگی بوده و تلاش می کند تا به طور مستمر راه‌كارهای ویژه مشاغل مختلف را ارتقاء بخشیده تا کلیه نیازهای تخصصی و عمومی كسب و كار مورد نظر را برآورده سازد و به آسانی در اختيار مشتريان قراردهد.

براي اين منظور ما دو شيوه را در پيش گرفته ايم :

الف ) امكانات پر كاربرد هر كسب و كار بعد از تاييد تيم تحليل و طراحی در صف پياده سازی توسط تيم توسعه قرار ميگيرد و در به روز رسانی های بعدی پياده شده و در اختيار كليه مشتريان قرار ميگيرد .

ب )سفارشی سازی نرم‌افزار متناسب با نيازهای مربوط به كسب و كارهای ويژه

کلیه کاربران محصولات نرم‌افزارآفرين در هر نقطه، می توانند با سرعت ،آخرین امکانات نرم افزار خود را اختيار بگیرند. همچنين پیشنهادات و راهکارها خود را به مجموعه انتقال داده تا پس از تجمیع و بررسی و پالايش در پایان هر فصل، مجموعه این پیشنهادات را در قالب نسخه جدید در اختیار کلیه کاربران قرار می گیرد.

و كلام آخر تلاش ما رسيدن به رضايتمندی مشتری و ارایه بهترین راهکار مهندسی شده جهت مکانیزه و مدیریت هر چه بهتر واحدهای صنفی می‌باشد.

پیمایش به بالا